Inwestycje Condo > Oferty apartamentów na sprzedaż > Enklawa Białowieska
Condo Enklawa Białowieska
Condo Enklawa Białowieska
Condo Enklawa Białowieska
Condo Enklawa Białowieska
Condo Enklawa Białowieska
Condo Enklawa Białowieska
Condo Enklawa Białowieska
Condo Enklawa Białowieska
Condo Enklawa Białowieska

<
Enklawa Białowieska - apartamenty z widokiem na puszczę

Apartamenty z widokiem na puszczę Białowieską
Condo Enklawa Białowieska
Condo Enklawa Białowieska
Condo Enklawa Białowieska
Condo Enklawa Białowieska
Condo Enklawa Białowieska
Condo Enklawa Białowieska
Condo Enklawa Białowieska
Condo Enklawa Białowieska
Condo Enklawa Białowieska
Condo Enklawa Białowieska
Condo Enklawa Białowieska
Condo Enklawa Białowieska
Condo Enklawa Białowieska
Condo Enklawa Białowieska
Condo Enklawa Białowieska
Condo Enklawa Białowieska
Condo Enklawa Białowieska
Condo Enklawa Białowieska
Condo Enklawa Białowieska
Condo Enklawa Białowieska
Condo Enklawa Białowieska


dostępne apartamenty


Powierzchnia m2

rzut numer pokoje powierzchnia m2 pietro cena zł
1 2 33.44 parter informacja w biurze sprzedaży
4 3 64.69 parter informacja w biurze sprzedaży
5 3 58.53 parter informacja w biurze sprzedaży
6 2 42.40 parter informacja w biurze sprzedaży
7 2 28.88 parter informacja w biurze sprzedaży
8 2 33.14 1 informacja w biurze sprzedaży
9 2 33.48 1 informacja w biurze sprzedaży
11 3 64.41 1 informacja w biurze sprzedaży
12 3 58.25 1 informacja w biurze sprzedaży
13 2 42.50 1 informacja w biurze sprzedaży
14 2 28.57 1 informacja w biurze sprzedaży
17 3 60.87 2 informacja w biurze sprzedaży
19 3 60.04 2 informacja w biurze sprzedaży
15 3 77.79 2 informacja w biurze sprzedaży
06 3 48.71 parter informacja w biurze sprzedaży


szczegóły inwestycji


Inwestycja:
Enklawa Białowieska


Operator:
Sova Invest


Lokalizacja:
Nieznany Bór, Unnamed Road


Stopa zwrotu:
6.6%


Powierzchnie apartamentów:
28.00 m2 - 77.00 m2


Piętra:
3


Ilość ofert:
58


Termin oddania:
2019-08-31
Opis Inwestycji


Enklawa Białowieska to kompleks trzech stref pełniących różne funkcje. Pierwsza to Residence – część mieszkalna z trzema apartamentowcami. Druga – Rodzinny Park Rekreacyjny z parkiem linowym, interaktywnymi placami zabaw, stawem rekreacyjno-widokowym, zespołem saun leśnych, plażą i Sport Barem. Trzecia to Centrum Konferencyjno-Rekreacyjne z restauracjami, salami konferencyjnymi, strefą wellness i spa. Całość dopełnia Park Sensoryczny, leżący w sercu Enklawy, gdzie można chłonąć naturę wszystkimi zmysłami. Kompleks jest położony nieopodal Hajnówki, zwanej Wrotami do Puszczy Białowieskiej.  

Natura dosłownie otacza Enklawę i jednocześnie wypełnia ją. Goście mogą wybrać widok z okien apartamentów na puszczę lub na Park Sensoryczny. Jeden i drugi widok gwarantuje bezpośredni kontakt z naturą. 

Miłośnicy zdrowego stylu życia skorzystają z krytych basenów oraz spa w Centrum Konferencyjno-Rekreacyjnym. Enklawa Białowieska to idealne miejsce do aktywnego spędzania czasu na łonie natury bez względu na porę roku. Na gości czeka kilkanaście zróżnicowanych tras zachęcających do uprawiania turystyki rowerowej, pieszej, joggingu czy nordic walking. Latem można korzystać z okolicznych akwenów wodnych, gdzie amatorzy surfingu, kajakarstwa czy wędkowania mogą oddać się swojej pasji. Projekt pozwala korzystać z uroków terenów Puszczy Białowieskiej przez cały rok.  
 

Zarabiaj

 • Możliwość uzyskania rentowności na poziomie 6,6% w pierwszym roku i 7,8% w piątym roku
 • Czynsze wypłacane miesięcznie
 • Bezobsługowość – inwestor nie musi się w nic angażować
 • Prestiż – posiadanie własnego apartamentu w unikalnym kompleksie
 • Pobyt właścicielski – możliwość korzystania z lokalu
 • Pełna własność – wydzielona Księga Wieczysta
 • Własne, notarialnie potwierdzone miejsce parkingowe
 • Płynność – możliwość odsprzedania w każdym momencie
 • Podwójne korzystanie z zainwestowanego kapitału. Zwrot w postaci najmu oraz wzrost wartości nieruchomości po ukończeniu budowy kompleksu
 • Unikalna turystycznie i niepowtarzalna lokalizacja gwarantująca wysokie zwroty z kapitału
 • Brak konkurencyjnych ośrodków w Puszczy Białowieskiej
 • Możliwe finansowanie za pomocą kredytu w ING Bank

Enklawa Białowieska jest jedynym takim Parkiem Wakacyjnym w Polsce otoczonym puszczą. Zamknięta przez naturalne otoczenie pozostaje otwarta dla wszystkich. Dzika, a jednocześnie przyjazna, rodzinna i wakacyjna przyroda. Tutaj spełniają się marzenia. Enklawa zapewni relaks, odpoczynek, ciszę, kontakt z przyrodą, aktywność sportową i rozrywkę na najwyższym poziomie. Z infrastruktury korzystać będzie także lokalna społeczność prezentując swoje pasje – od kulinarnych, rękodzielniczych, aż po artystyczne. Inwestorom Enklawa przyniesie zysk.  

Apartamenty  

Trzy z istniejących budynków osiedla oficerskiego zostaną zmodernizowane i rozbudowane. Łącznie będzie 61 mieszkań w metrażu od 26 m2 do 78 m2. „Kora Dębu“, „Liść Grabu“ oraz ” Igła Sosny” będą zlokalizowane w rezydencyjnej części osiedla. Budynki są tak zaplanowane, że każde mieszkanie ma zapierający dech w piersiach widok na otaczającą puszczę i Park Sensoryczny. Wszystkie mieszkania mają duże, panoramiczne okna, taras lub balkon, a te na parterze własny ogródek. Wszystkie domy będą miały windy.  

Enklawa Białowieska jest ekologiczną, bezemisyjną inwestycją. Projektując Enklawę Białowieską pamiętaliśmy, że musi być ona przyjazna dla gości, ale również dla środowiska i krajobrazu.  

Apartamenty będą ogrzewane za pomocą gruntowych pomp ciepła i ogrzewania podłogowego. Latem instalacja będzie służyć do chłodzenia mieszkań. Każdy apartament będzie miał wentylację mechaniczną z systemem odzysku ciepła (rekuperację).  

Do każdego z apartamentów zostanie doprowadzone łącze światłowodowe, zapewniające wyjątkowo szybki Internet, telewizję i stacjonarny telefon. Smart Dom pozwala podłączyć kilka telewizorów (multiroom) czy Internet do telewizora (smart TV).  

Smart Dom pozwoli zdalnie zarządzać ogrzewaniem, wentylacją i urządzeniami elektrycznymi. Ten system daje szerokie możliwości – od ustawienia nastrojowych scen świetlnych, poprzez zarządzanie ogrzewaniem, aż po zapewnienie bezpieczeństwa dzięki inteligentnym czujnikom dymu i centralnemu wyłącznikowi. 

Apartamenty oddajemy w standardzie deweloperskim. Za dodatkową opłatą można otrzymać apartament wykończony „pod klucz” w jednym z dwóch proponowanych przez nas stylów: ETNO i GLAMOUR.

Atrakcje okolicy 

Hajnówka jest centrum kulturalnym, sportowym i rekreacyjnym. Odbywa się tu co roku wiele koncertów i festiwali muzycznych oraz wiele imprez sportowo-rekreacyjnych. Przyjeżdżając do Hajnówki warto zaplanować czas tak, by zobaczyć jak najwięcej ciekawych miejsc. Wiele z nich kryje się w samym mieście, jednak gdy dysponujemy odpowiednim środkiem transportu, poszerza to nasze możliwości. 

Hajnówka nazywana jest Wrotami do Puszczy i jest miejscem, gdzie zaczyna się każda wycieczka do Rezerwatu Puszczy Białowieskiej. 

To idealne miejsce wypadowe na szlaki rowerowe (Green Velo), piesze (Nordic Walking) czy ścieżki edukacyjne. 

Z miniskansenu w Nadleśnictwie Hajnówka można dojechać leśną kolejką wąskotorową do jeziora Topiło. 

Puszcza Białowieska 

Puszcza Białowieska to najlepiej zachowany naturalny europejski kompleks leśny. Jej obszar zajmuje powierzchnię 150 tys. ha i rozciąga się na terytorium Polski (62,5 tys. ha) i Białorusi (87,5 tys. ha). Bogactwo przyrodnicze Puszczy i jej naturalny charakter są efektem wielowiekowej ochrony, jaką otaczali ją władcy wschodniej części Europy: królowie Polski i książęta Litwy. Różnorodność biologiczna Puszczy opiera się na ogromnym bogactwie gatunków grzybów, roślin i zwierząt, które często są reliktowe. 

Najcenniejsze tereny zielone są chronione w ramach Białowieskiego Parku Narodowego oraz obszarami rezerwatów na terenie nadleśnictw Lasów Państwowych. Rezerwat chroni najbardziej pierwotną część Puszczy. Obręb Ochronny Ośrodek Hodowli Żubrów to chyba najbardziej znane na świecie miejsce, gdzie udało się skutecznie doprowadzić do odrodzenia niemal wymarłego gatunku ssaka. Białowieski Park Narodowy jest jedynym polskim obiektem przyrodniczym, wpisanym przez UNESCO na listę Światowego Dziedzictwa. 

Drzewostan Puszczy reprezentują różnorodne zbiorowiska leśne. Pośród licznych, różnogatunkowych drzewostanów znaczny udział mają takie drzewa jak: świerk, sosna, brzoza, olsza, dąb. Przeważającymi typami siedliskowymi lasu są: las mieszany, las świeży, bór mieszany świeży, las wilgotny, las właściwy i jesionowy oraz łęgi. 

W królestwie żubra 

Symbolem Puszczy Białowieskiej przez wieki był tur, ale w XVI wieku ten król puszczy odszedł na zawsze. Następca tura, żubr, od razu trafił pod królewskie skrzydła. Zygmunt Stary rozkazał chronić to szlachetne zwierzę. Zmierzch Rzeczypospolitej, czasy rozbiorów a potem nawałnica I wojny światowej były dla populacji żubra białowieskiego niczym wyrok śmierci. W 1919 roku w granicach Polski były tylko cztery żubry – wszystkie w niewoli. 

Puszcza Białowieska nie mogła jednak stracić drugiego władcy – ogromny wysiłek przyrodników uratował populację żubra. Teraz Puszczę Białowieską zamieszkuje pół tysiąca tych zwierząt, i jest to największa populacja żubrów na świecie.

Fauna reprezentowana jest przez wiele gatunków zwierząt, m.in.: żubry, łosie, sarny, jelenie, dziki, wilki, rysie, bobry, borsuki, głuszce, żurawie. Na terenie Puszczy istnieją rezerwaty hodowli żubra i tarpana, które są jednymi z najcenniejszych obiektów przyrodniczych na terenie Polski. W 1932 roku utworzono tu Białowieski Park Narodowy. 

Rozwój okolicy i dróg 

W 2018 roku zakończy się budowa ostatniego odcinaka drogi S8 od Wyszkowa do Ostrowi Mazowieckiej. Zapewni to bardzo szybką i komfortowa jazdę samochodem aż do Białegostoku. I skróci czas podróży z centrum Warszawy do 2,5 godziny. 

Dla fanów jazdy rowerem lub kolei dobra informacje – w najbliższych latach planowane jest wybudowanie ścieżki rowerowej z Hajnówki do Białowieży wzdłuż drogi powiatowej, reaktywacja linii kolejowej Hajnówka Białowieża ze stacją obok Enklawy. Puszcza Białowieska to najszybciej rozwijający się region turystyczny w Polsce (coroczny wzrost ok. 25% – 2015/2016). Puszczę Białowieską, co roku odwiedza ok. 180tys. turystów (2016), z czego 20% stanowią turyści zagraniczni, a 30% zatrzymało się w powiecie Hajnowskim na minimum 2 dni.


Zapytaj o ofertę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych ( regulamin ) w celach marketingowych przez KRN media sp. z o.o. i spółki powiązane oraz partnerów handlowych.
tel. 512 Pokaż telefonzapytaj o ofertę

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych ( regulamin ) w celach marketingowych przez KRN media sp. z o.o. i spółki powiązane oraz partnerów handlowych.

tel. 512 Pokaż telefon
office.name


POKAŻ TELEFON
POKAŻ EMAIL
WWW INWESTYCJIOferta nieaktualna

Sprawdź inne oferty

Inwestycje condo